• Možnosť testovania pred nástupom do školy

• 4.2.2021

v súvislosti s plánovaným obnovením prezenčného vyučovania v školách pre 1. stupeň základných škôl a žiakov končiacich ročníkov stredných škôl  od pondelka 8. 2. 2021 pripravil Bratislavský samosprávny kraj možnosť pre zamestnancov škôl a školských zariadení, žiakov a  ich zákonných zástupcov dať sa otestovať na COVID-19 na odbernom mieste na Sabinovskej 16 (na parkovisku).

Testovanie bude prebiehať v termíne od piatku 5.2. 2021 (popoludní) do nedele 7.2. 2021 (sobota a nedeľa počas celého dňa).

Prihlasovanie prebieha elektronickou formou. Kliknite na túto linku:

1.    Vyplňte meno, priezvisko, e-mail a školu.

2.    Vyberte si dátum.

3.    Vyberte si voľný čas. Voľná kapacita je zobrazená ako počet voľných miest / kapacita. Napríklad 4/10 znamená, že v danom čase sú voľné 4 miesta z 10.

4.    Zaškrtnite súhlas so spracovaním osobných údajov.

5.    Kliknite na „Odoslať formulár“

Do e-mailu Vám príde potvrdenie.

• Výzva pre žiakov

• 30.1.2021

Vyzývame žiakov, aby v čase dištančného vzdelávania komunikovali s pedagógmi na úseku teoretického vyučovania, aktívne sa zapájali do výučby na teoretickom vyučovaní podľa platného rozvrhu.Naša výzva súvisí s opatrením Ústredného krízového štábu zo dňa 11.10.2020 a vo vzťahu k súčasnému vývoju epidemiologickej situácie spôsobenej šírením ochorenia COVID-19 dňom 12.10.2020, kedy stredné školy prechádzajú na dištančné vzdelávanie.

• Klasifikácia I. polrok

• 12.1.2021

I. polrok v školskom roku 2020/2021 končí 31. 1. 2021.
            Známky sa uzatvárajú do 21. 1. 2021.

Doklasifikácia žiakov z opravnených dôvodov bude do 31. 3. 2021.

• Preberanie učebníc z AJ

• 29.10.2020

Žiaci druhých ročnikov si môžu prísť pre učebnice z AJ, v stredu 4 .11. 2020 medzi 9.00-11.00 na vrátnicu internátu. Učebnica stojí 15.17 €. Každý musí mať presnú sumu.

To isté platí pre žiakov 3. ročníkov, ktorí si objednali celú sadu, cena za sadu je 30.34 €.

• Adobe CC

• 16.10.2020

Žiaci, ktorí neuhradili poplatok za ZRPŠ (50 €), budú v priebehu nasledujúceho týždňa odpojení od programov zabezpečených školou.  Poplatok je stále možné uhradiť na účet školy.

Ďakujeme za pochopenie.

• Preberanie kníh z anglického jazyka

• 12.10.2020

- žiaci prvých a tretích ročníkov, ktorí si objednali len pracovný zošit a zaplatili ho, si ho môžu prísť vyzdvihnúť v utorok alebo v stredu od 9.00 do 10.00.

- žiaci, ktorí ho ešte nezaplatili, musia doniesť 11 Eur a pracovný zošit im bude obratom vydaný.

- druhákom ešte knihy neprišli, keď prídu, p. Privozníková žiakov oboznámi, nech majú odložených 15 eur, ak doteraz neodovzdali peniaze a idú si do školy po veci, môžu ich doniesť.

- tretiaci, ktorí majú objednané celé sady a ešte nezaplatili, zaplatia buď pri prebraní prípadne ak majú cestu zajtra do školy kvôli iným veciam, môžu doniesť peniaze,

Knihy sa vydajú aj žiakom, ktorých učí pani Belická a odovzdali peniaze.