• Organizácia odovzdávania učebníc, kľúčov, vysvedčení pre štvrtákov

• 25.5.2020

Organizácia odovzdávania učebníc, kľúčov od skriniek, maturitných a koncoročných vysvedčení  pre triedy IV.G, IV.GMA, IV.GMB, IV.TMT je nasledovná:

27. 5. 2020 (streda)

Mgr. art. Molnárová,  IV.G – učebňa 001

Mgr. Prívozníková, IV.GMA – učebňa 008

28. 5. 2020 (štvrtok)

Mgr. Koteková IV.TMT – učebňa 008

Mgr. Švorc IV.GMB – učebňa 001

Žiaci prinesú učebnice, odovzdajú kľúče od skriniek, uvoľnia internát.

Ak žiak neodovzdá učebnicu, ktorú prevzal, zaplatí ju v plnej výške.

Ak žiak stratil kľúč od šatňovej skrinky, zaplatí 4,50 €.

Triedny učiteľ vytvorí harmonogram odovzdávania vysvedčení a pošle žiakom mailom.

Žiakom sa pri vstupe meria teplota a musia mať rúška.

• Oznam pre študentov

• 18.5.2020

25.5.2020 sa koná IČ MS z anglického jazyka, úroveň B2.

27. 5. 2020 (streda)

Mgr. art. Molnárová,  IV.G – učebňa 001

Mgr. Prívozníková, IV.GMA – učebňa 008

28. 5. 2020 (štvrtok)

Mgr. Koteková IV.TMT – učebňa 008

Mgr. Švorc IV.GMB – učebňa 001

Žiaci prinesú učebnice, odovzdajú kľúče od skriniek, uvoľnia internát.

Ak žiak neodovzdá učebnicu, ktorú prevzal, zaplatí ju v plnej výške.

Ak žiak stratil kľúč od šatňovej skrinky, zaplatí 4,50 €.

Žiakom sa pri vstupe meria teplota a musia mať rúška.

• Maturitná skúška - Anglický jazyk B2

• 9.5.2020

Prosíme žiakov, ktorí sa v školskom roku 2019/2020 záväzne prihlásili na maturitnú skúšku z anglického jazyka na jazykovej úrovni B2, aby vzhľadom na mimoriadnu situáciu elektronicky podali Žiadosť o vykonanie ústnej formy internej časti maturitnej skúšky z anglického jazyka na jazykovej úrovni B2 a vyjadrili aj súhlas s jej uskutočnením najneskôr do 15. mája 2020.

Ak žiak nemá záujem o vykonanie ústnej formy internej časti maturitnej skúšky z anglického jazyka na jazykovej úrovni B2, ktorú si zvolil, oznámi to škole a písomne vyjadrí súhlas s administratívnym vykonaním internej časti maturitnej skúšky najneskôr do 15. mája 2020. Žiak v tomto prípade nevykoná ústnu formu internej časti maturitnej skúšky z anglického jazyka a na jeho maturitnom vysvedčení bude uvedená jazyková úroveň B1.

• Oznam pre žiakov ubytovaných na internáte

• 17.4.2020

Prosíme žiakov, ktorí sú ubytovaní na internáte, včetne žiakov maturitného ročníka, nepreberajte si veci z internátu, taktiež neprichádzajte na školský internát. Momentálne škola čaká na vyjadrenie zriadovateľa, ako ďalej postupovať.  Hneď ako budeme mať informácie, Vás budeme informovať.