• Informácie pre rodičov

• 8.3.2020

Informácie pre rodičov, ako postupovať pri dávke ošetrovné v prípade podozrenia na koronavírus nájdete na stránke Sociálnej poisťovne a na stránke https://bratislavskykraj.sk/zamestnanie/ .

Odporúčame, ak je to možné, realizovať vyučovanie e-learningovou formou. Počas týchto dní je nevyhnutné dôsledne vydezinfikovať všetky priestory školských budov, aby sa tým eliminovalo šírenie nákazy.

Samozrejme, ostávajú v platnosti aj všetky predchádzajúce opatrenia a odporúčania.O ďalšom vývoji Vás budeme informovať.

Cieľom tohto usmernenia nie je vyvolávať paniku a znepokojenie, naopak, máme záujem na tom, aby sa predišlo šíreniu nákazy a aby sme ochránili nielen žiakov, ale aj zamestnancov našich škôl a školských zariadení.

• MATURITNÁ SKÚŠKA – MIMORIADNY TERMÍN

• 25.1.2020

Ústna forma internej časti maturitnej skúšky v mimoriadnom termíne sa bude konať vo štvrtok ‪13. 02. 2020‬ od 08.00 hod. Jednotlivým žiakom budú poslané časové harmonogramy. Žiaci sú povinní prísť polhodinu pred začiatkom skúšky a priniesť si platný občiansky preukaz.

• OBEDY

• 22.11.2019

Z personálnych dôvodov nie je v ponuke OBED 2. Ďakujeme za pochopenie.

• Termíny v šk. roku 2019/2020

• 28.10.2019

Školský rok sa začína 1. septembra 2019. Školské vyučovanie sa začína 2. septembra 2019 (pondelok), párnym týždeň. Školské vyučovanie v prvom polroku školského roka sa končí 31. januára 2020 (piatok).

Školské vyučovanie v druhom polroku sa začína 4. februára 2020 (utorok) a končí sa 30. júna 2020 (utorok).

Priebežná klasifikácia za 1. štvrťrok školského roka sa uskutoční v stredu 13. 11. 2019.

Polročná klasifikácia sa uskutoční v pondelok 27. 1. 2020.

Priebežná klasifikácia za 3. štvrťrok školského roka sa uskutoční v utorok 7. 4. 2020.

Koncoročná klasifikácia sa uskutoční nasledovne (orientačný termín):

IV. GMA, IV. GMB, IV.TMT, IV. G                         streda   6. 5. 2020,

ostatní žiaci                                                               streda 24. 6. 2020.

Externá časť a písomná forma internej časti MS zo SJL sa uskutoční 17. marca 2020 (utorok).

Externá časť a písomná forma internej časti MS z ANJ sa uskutoční 18. marca 2020 (streda).

Externá časť maturitnej skúšky z MAT sa uskutoční 19. marca 2020 (štvrtok).

Praktická časť  odbornej zložky sa uskutoční v študijných odboroch nasledovne:

3446 K GTM, 3447 K GDM, 3457 K OOT –  20. 4. – 24. 4. 2020 (pondelok – piatok),

3431 M 02 polygrafia – grafika tlačovín – 21. 4. – 23. 4. 2020 (utorok – štvrtok).

Ústna forma internej časti maturitnej skúšky v študijných odboroch 18. 5. – 22. 5. 2020.

Triedne aktívy

19. 09. 2019 (štvrtok) Triedne stretnutie rodičov a pedagogických pracovníkov

- informácia o organizácii školského roka

- informácia o štúdiu