• Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti

• 24.8.2022

Milí žiaci a rodičia,

pri nástupe žiakov ku dňu 5.9.2022 je potrebné elektronicky odovzdať písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti žiakov. Vyhlásenie musí odovzdať každý žiak ( alebo rodič žiaka) najneskôr pred nástupom do školy, teda dňa 4.9.2022. Je možné tak urobiť prostredníctvom edupageu - Nástenka - žiadosti/vyhlásenia - pridať novú žiadosť- vyhlásenie o bezpríznakovosti

V prípade žiakov, ktorí nastupujú do prvého ročníka a rodičia ešte nemajú prístup do Edupageu, prikladáme tlačivo na stiahnutie. Vypísané tlačivo treba naskenovať a poslať na uvedený mail - kordosova@polygraficka.sk, alebo doniesť osobne najneskôr v deň nástupu do školy.

• ISIC karty - prváci

• 23.8.2022

Žiaci, ktorí nastupujú v šk. roku 2022 / 2023 na SOŠ polygrafickú do prvého ročníka, si môžu v dňoch 24.8.2022 a 25.8.2022 vyzdvihnúť ISIC kartu v učebni 3127 u p. Duckého, v čase od 8.00 do 13.00. Vyzdvihnutie kariet bude možné po tomto termíne aj po začiatku školského roka. Zároveň prosíme žiakov aby si overili či je kartička pripravená pred jej prevzatím - na mailovej adrese - ducky@polygraficka.sk

• Uvoľňovanie opatrení v školách

• 28.2.2022

Žiaci základných a stredných škôl oddnes nemusia mať počas vyučovania respirátor či rúško. Mimo priestorov triedy, keď dochádza k premiešavaniu žiakov, naďalej platí prekrytie úst a nosa minimálne rúškom.

V školách platia aj ďalšie opatrenia, ako sú napríklad samotestovanie či ranný filter. Pedagógovia musia mať v triedach prekryté dýchacie cesty minimálne rúškom.

• Odborná stáž v rámci programu Erasmus+ v zahraničí

• 17.2.2022

Stredná odborná škola polygrafická organizuje 14 dňovú odbornú pracovnú stáž v rámci programu Erasmus+ do krajín EÚ Portugalska a Talianska (Sicília) v mesiacoch máj-jún 2022. Podmienky účasti, podrobnejšie informácie a prihláška sa pre záujemcov nachádza v odkaze pod príspevkom.

• Návrat do školy ku 10.1.2022

• 5.1.2022

V zmysle rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky sa dňom 10.1.2022 (pondelok) ruší dištančná výučba a prechádza sa na prezenčnú formu výučby. Žiaci aj na teoretické, aj praktické vyučovanie prichádzajú výnimočne na 8.30. Zároveň sa pred vstupom do tried povinne otestujú. Z tohto dôvodu prosíme, aby si každý žiak doniesol samotest(y) a pod dohľadom pedagóga prebehne pretestovanie žiakov (aj teoretické, aj praktické vyučovanie).

• VÝZVA

• 14.12.2021

Vyzývame žiakov školy, aby sa v čase nariadeného dištančného vzdelávania aktívne zapájali do výučby na teoretickom vyučovaní a odbornom výcviku podľa platného rozvrhu a komunikovali s vyučujúcimi.

výzva.pdf

• VIANOČNÉ PRÁZDNINY

• 1.12.2021

Rozhodnutím Ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR sa Vianočné prázdniny v školskom roku 2021/2022 uskutočnia vo všetkých školách v termíne od 20. decembra 2021 do 7. januára 2022.