• Testovanie žiakov

• 20.11.2021

V pondelok 22.11.2021 prebehne testovanie žiakov pred začiatkom vyučovania. Prosíme preto žiakov, aby si zo sebou priniesli balík testov ( 5ks), z ktorého následne použijú samotesty na otestovanie. Triedy, ktoré si ešte testy neprevzali, si ich prevezmú pred testovaním.

Žiaci sa budú testovať aj na praktickom aj teoretickom vyučovaní. Prosíme žiakov, ktorí majú v uvedený deň praktické vyučovanie, aby prišli v rámci možností na PV do 7.15.

V prípade že si žiak nedonesie samotesty, bude sa mu rátať absencia, následne vykázaná ako neospravedlnená.

• VYTVOR VLASTNÚ GRAFIKU PRE SVOJ OBĽÚBENÝ, ALEBO VLASTNÝ AUDIO ALBUM

• 15.11.2021

REGISTRÁCIA DO: 22. 11. 2021
            ODOVZDANIE PROJEKTU: 15. 12. 2021-
            REGISTRÁCIA, ODOVZDANIE, KONZULTÁCIE: project@polygraficka.sk
            KONTAKTNÉ OSOBY: Roman Kožík MOV, Patrik Štefík MOV (učebňa 3129)

Za 1. miesto získava súťažiaci poukaz na nákup vo vybranej predajni v hodnote 50 eur.
            Za 2. miesto získava súťažiaci poukaz na nákup vo vybranej predajni v hodnote 30 eur.
            Za 3. miesto získava súťažiaci poukaz na nákup vo vybranej predajni v hodnote 20 eur.

Špeciálna cena agentúry EFFE za dizajn a komerčný prínos. Hodnotia kreatívci z agentúry Effe.
            Za 1. – 3. miesto získavajú súťažiaci diplomy za umiestnenie a vytlačené vlastné práce.
            Za 4. – X. miesto získavajú súťažiaci diplomy za účasť na súťaži.

DOKUMENTY K PROJEKTU:

• Prázdninová fotografia

• 9.11.2021

Pripomíname žiakom, ktorí sa chcú zapojiť do Prázdninovej fotografie, že do zajtrajšieho dňa (10.11.2021) majú možnosť zaslať súťažnú fotografiu na ba@polygraficka.sk podľa podmienok uvedených na podstránke https://polygraficka.sk/letojesen. Tešíme sa na vaše práce.

TÉMY PRE SÚŤAŽNÚ FOTOGRAFIU:

• leto / jeseň
            • príroda / les / lúka / dedina
            • večer / noc / ráno
            • rodina / priatelia
            • tradície
            • emócia vo fotografii

• Odborný výcvik - piatok 22.10.2021

• 21.10.2021

Piatok 22.10.2021 sa budú prváci z nasledujúcich skupín vyučovať dištančne na odbornom výcviku

Hricišin (1gma/I.1)
            Škulecová (1tmt/I.8)
            Synko (1gma/I.2)

Všetci ostatní žiaci sa na odbornom výcviku učia prezenčne. Príslušní žiaci , ktorí budú mať dištančnú výučbu, obdržia aj súkromnú správu na edupage.

• Dištančné vzdelávanie 13.-14.9.2021

• 10.9.2021

Riaditeľ SOŠ polygrafickej týmto oznamuje, že na základe usmernenia MŠ SR pre školy k návšteve Svätého otca Františka na Slovensku v dňoch 12. až 15. septembra 2021 a zriaďovateľa BSK, bude v dňoch 13.-14. septembra 2021 prebiehať výchovno-vzdelávací proces formou dištančného vzdelávania.
            Účelové cvičenia budú prebiehať podľa nového usmernenia.

• OTVORENIE ŠK. ROKU – ORGANIZÁCIA ( 6.9.2021)

• 2.9.2021

Otvorenie školského roku pre žiakov I. ročníka sa bude konať o 8.00 hod pred vchodom do budovy školy. Súčasťou otvorenia školského roku bude aj rozdelenie do jednotlivých tried. Otvorenie školského roku ostatných tried sa uskutoční priamo v triedach.

Po otvorení školského roka sa žiaci premiestnia do tried.

Trieda    Triedny učiteľ                      Učebňa

I.GMA    Ing. Fialová                          205

I.GMB    Mgr. art. Molnárová              004

I.TMT    Mgr. Hudec                           104

I.G         Ing. Kovácsová                     118

II.GMA  Mgr. Prívozníková                 101

II.GMB  Mgr. Rebrová                        008

II.TM     Mgr. art. Jankovičová            114

II.G        Mgr. art. Molnárová               216

III.GMA Mgr. Hudec                            201

III.GMB Mgr. Jakúbková                     109

III.TMT  Mgr. Boledovičová                 005

III.G       Ing. Mularčíková                    204

IV.GMA  Mgr. Pistlová, PhD.               117

IV.GMB  Ing. Kovácsová                     208

IV.TMT  Mgr. Pistlová, PhD.                222

IV.G       Mgr Koteková                        001

Zoznamy žiakov zadelených do jednotlivých tried budú zverejnené vo vestibule budovy TV. Vyučovanie v I. polroku 2021/2022 začína párnym týždňom. Dňa 6.9.2021 sa vyučovanie začína triednickými hodinami, prípadne podľa rozpisu, 3. a 4. vyučovacia hodina bude podľa náhradného rozvrhu. Triedy II.GMA, III.GMB, III.TMT, IV.GMA si prevezmú učebnice.Zvyšné triedy si učebnice prevezmú v priebehu týždňa.

• ISIC - prváci

• 27.8.2021

Z dôvodu neprítomnosti p. Duckého sa v pondelok 30.8.2021 ISIC karty vydávať nebudú. Pokiaľ žiak alebo žiačka potrebuje kartičku pred začiatkom šk. roka, je možné ju vyzdvihnúť v utorok 31.8, prípadne po dohode aj 2.9 a 3.9.