• Odborná stáž v rámci programu Erasmus+ v zahraničí

• 9.5.2023

Stredná odborná škola polygrafická organizuje odbornú pracovnú stáž v rámci programu Erasmus+ do krajín EÚ v mesiacoch september-október 2023. Podmienky účasti, podrobnejšie informácie a prihláška sa pre záujemcov nachádza v odkaze pod príspevkom.

• Praktická časť odbornej zložky maturitnej skúšky - Témy

• 18.4.2023

Praktická časť odbornej zložky maturitnej skúšky

Školský rok 2022/2023

Študijný odbor 3457 K operátor tlače

Termín: 25.-26. apríla 2023

TÉMA č.1-3

Ofsetová tlač

Sieťotlač

Flexotlač

Zadanie pre 8 žiakov

Študijný odbor 3446 K grafik tlačových médií

Termín: 24.-27. apríla 2023

TÉMA č. 1-20

Papierové konštrukcie

Zalomenie tlačovej publikácie

Elektronická hárková montáž

Zadanie pre 15 žiakov

Študijný odbor 3447 K grafik digitálnych médií

Termín: 24.-27. apríla 2023

TÉMA č. 1-33

Tlačová publikácia a hárková montáž

Interaktívna publikácia

Webová stránka

Zadanie pre 52 žiakov

Študijný odbor 3447 K grafik digitálnych médií a 3446 K grafik tlačových médií

Termín: 24. apríla 2023

Forma B, obhajoba úspešnej súťažnej práce

2 žiaci

Študijný odbor 3446 K grafik tlačových médií

Termín: 24. apríla 2023

Forma B, obhajoba vlastného projektu

Časopis Kúty sveta

Zadanie pre 1 žiaka

• OLYMPIÁDA ZO SLOVENSKÉHO JAZYKA A LITERATÚRY

• 6.12.2022

Dňa 9.12.2022 sa na našej škole uskutoční školské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Tento rok si žiaci najskôr zmerajú sily v centrálnom online teste a potom budú tvoriť krátky text a na záver budú súťažiť v ústnom prednese.
            Začiatok je o 9.00 hod. v učebni č. 109.
            Treba si priniesť notebook.

Žiaci budú tradične rozdelení do dvoch kategórií: kategória A (žiaci 3. a 4. ročníka SŠ) a kategória B (žiaci 1. a 2. ročníka SŠ).

Víťaz školského kola postúpi do okresného kola olympiády.

Tešíme sa na vašu účasť!

• Organizácia otvorenia školského roku 2022/2023 dňa 5. 9. 2022

• 24.8.2022

Otvorenie školského roku pre žiakov I. ročníka sa bude konať o 9.00 hod. pred vchodom do budovy školy. Súčasťou otvorenia školského roku bude aj rozdelenie do jednotlivých tried.

Otvorenie školského roku ostatných tried sa uskutoční priamo v triedach, 8.30 – 11.00 hod.

Triedni učitelia I. ročníkov nastúpia o 8.55 hod. pri vrátnici TV na otvorenie školského roku a rozdelenie žiakov do tried. Po otvorení školského roka sa žiaci premiestnia do tried.

Zoznamy žiakov zadelených do jednotlivých tried budú zverejnené vo vestibule budovy TV. Vyučovanie v I. polroku 2022/2023 začína párnym týždňom. Dňa 6.9.2022 sa vyučovanie začína triednickými hodinami, prípadne podľa rozpisu, 3. a 4. vyučovacia hodina bude podľa náhradného rozvrhu.