• Oznam pre žiakov a rodičov

• 1.4.2020

Počas celej doby „vyučovania na diaľku„ je každý žiak povinný:

-sledovať stránku Edupage alebo iný zdroj komunikácie podľa pokynov vyučujúceho zo všetkých predmetov

-plniť pokyny vyučujúceho, vypracovať úlohy, zadania, testy, projekty podľa pokynov vyučujúceho.

V prípade neplnenia si svojich povinností môže byť žiak klasifikovaný známkou nedostatočný na konci klasifikačného obdobia, čím nebude spĺňať podmienky postupu do vyššie ročníka.

Vedenie SOŠ polygrafická

• TERMÍNY

• 13.3.2020

(prípadná zmena termínov závisí od epidemologickej situácie na Slovensku)

Písomné maturity 31.3.2020-3.4.2020 (SLj, Aj, Mat)
            Praktické maturity 20.4.2020-24.4.2020
            Klasifikačná porada 20.5.2020 (uzatvorenie štvrtákov)
            Akademický týždeň (štvrtáci) 25.5.2020
            Ústne maturity - 1.6.2020 - 5.6.2020
            Projektová maturita 20.4.2020 (odovzdanie sa upresní, pravdepodobne 20.3.2020)

• Online výučba

• 13.3.2020

Žiaci budú v nasledujúcich dňoch dostávať zadania (napr. e-mailom, Edupage...) a výučba bude prebiehať diaľkovo! ZADANIE UROBIŤ MUSIA TAK, AKOBY BOLI V ŠKOLE. So svojím pedagógom komunikujú primárne e-mailom, prípadne telefonicky. V prípade, že sa k žiakovi zadanie na daný deň nedostane, je jeho povinnosťou vyzistiť si od spolužiakov a priamo nakontaktovať svojho triedneho učiteľa, učiteľa predmetu a majstra odborného výcviku. Toto nie sú prázdniny, výučba normálne prebieha, len musíme byť všetci doma izolovaní. Pre odovzdávanie praktických prác svojím pedagógom a majstrom odborného výcviku odporúčame používať http://drive.google.com (vytvoríte si tam zložku, ktorej odkaz na zdieľanie zašlete svojmu pedagógovi) - Pedagógovi bude stačiť kliknúť na odkaz, ktorý ste mu zaslali a hneď uvidí obsah zložky, ktorú ste mu zazdieľali. Vopred ďakujeme za bezproblémovú komunikáciu a prajeme si pevné zdravie.

• Prerušenie výučby

• 12.3.2020

Výučba na SOŠP je prerušená do 27. 3. 2020. Maturity sa presúvajú. Sledujte aj naše sociálne siete a web školy, kde vás budeme o všetkom informovať.