• Preberanie kníh z anglického jazyka

• 12.10.2020

- žiaci prvých a tretích ročníkov, ktorí si objednali len pracovný zošit a zaplatili ho, si ho môžu prísť vyzdvihnúť v utorok alebo v stredu od 9.00 do 10.00.

- žiaci, ktorí ho ešte nezaplatili, musia doniesť 11 Eur a pracovný zošit im bude obratom vydaný.

- druhákom ešte knihy neprišli, keď prídu, p. Privozníková žiakov oboznámi, nech majú odložených 15 eur, ak doteraz neodovzdali peniaze a idú si do školy po veci, môžu ich doniesť.

- tretiaci, ktorí majú objednané celé sady a ešte nezaplatili, zaplatia buď pri prebraní prípadne ak majú cestu zajtra do školy kvôli iným veciam, môžu doniesť peniaze,

Knihy sa vydajú aj žiakom, ktorých učí pani Belická a odovzdali peniaze.

• Preberanie učebníc

• 12.10.2020

Žiaci, ktorí majú učebnice v šk. skrinkách, si po ne môžu prísť v utorok a stredu (13.10., 14.10.) medzi 9.00 až 11.00 po dohode s triednými učiteľmi. Zároveň prosíme žiakov aby sa v škole zdržiavali len nevyhnutný čas.
            Za pochopenie ďakujeme.

• Dištančné vzdelávanie

• 11.10.20220

Nariadením ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR zo dňa 11.10.2020, dočasne do odvolania prechádza SOŠ polygrafická na dištančnú formu výučby. Prosíme preto žiakov, aby od pondelka 12.10.2020 nechodili do školy. Ďalšie informácie Vám poskytneme priebežne. Zároveň prosíme žiakov ubytovaných na internáte, aby ostali doma a na internát nechodili. V prípade že si žiaci potrebujú zobrať učebnice či veci, bude vypracovaný harmonogram. O akýchkoľvek zmenách Vás budeme informovať.

Za pochopenie ďakujeme.