• Testovanie žiakov

• 20.11.2021

V pondelok 22.11.2021 prebehne testovanie žiakov pred začiatkom vyučovania. Prosíme preto žiakov, aby si zo sebou priniesli balík testov ( 5ks), z ktorého následne použijú samotesty na otestovanie. Triedy, ktoré si ešte testy neprevzali, si ich prevezmú pred testovaním.

Žiaci sa budú testovať aj na praktickom aj teoretickom vyučovaní. Prosíme žiakov, ktorí majú v uvedený deň praktické vyučovanie, aby prišli v rámci možností na PV do 7.15.

V prípade že si žiak nedonesie samotesty, bude sa mu rátať absencia, následne vykázaná ako neospravedlnená.

• VYTVOR VLASTNÚ GRAFIKU PRE SVOJ OBĽÚBENÝ, ALEBO VLASTNÝ AUDIO ALBUM

• 15.11.2021

REGISTRÁCIA DO: 22. 11. 2021
              ODOVZDANIE PROJEKTU: 15. 12. 2021-
              REGISTRÁCIA, ODOVZDANIE, KONZULTÁCIE: project@polygraficka.sk
              KONTAKTNÉ OSOBY: Roman Kožík MOV, Patrik Štefík MOV (učebňa 3129)

Za 1. miesto získava súťažiaci poukaz na nákup vo vybranej predajni v hodnote 50 eur.
              Za 2. miesto získava súťažiaci poukaz na nákup vo vybranej predajni v hodnote 30 eur.
              Za 3. miesto získava súťažiaci poukaz na nákup vo vybranej predajni v hodnote 20 eur.

Špeciálna cena agentúry EFFE za dizajn a komerčný prínos. Hodnotia kreatívci z agentúry Effe.
              Za 1. – 3. miesto získavajú súťažiaci diplomy za umiestnenie a vytlačené vlastné práce.
              Za 4. – X. miesto získavajú súťažiaci diplomy za účasť na súťaži.

DOKUMENTY K PROJEKTU:

• Prázdninová fotografia

• 9.11.2021

Pripomíname žiakom, ktorí sa chcú zapojiť do Prázdninovej fotografie, že do zajtrajšieho dňa (10.11.2021) majú možnosť zaslať súťažnú fotografiu na ba@polygraficka.sk podľa podmienok uvedených na podstránke https://polygraficka.sk/letojesen. Tešíme sa na vaše práce.

TÉMY PRE SÚŤAŽNÚ FOTOGRAFIU:

• leto / jeseň
              • príroda / les / lúka / dedina