• TERMÍNY

• 13.3.2020

(prípadná zmena termínov závisí od epidemologickej situácie na Slovensku)

Písomné maturity 31.3.2020-3.4.2020 (SLj, Aj, Mat)
              Praktické maturity 20.4.2020-24.4.2020
              Klasifikačná porada 20.5.2020 (uzatvorenie štvrtákov)
              Akademický týždeň (štvrtáci) 25.5.2020
              Ústne maturity - 1.6.2020 - 5.6.2020
              Projektová maturita 20.4.2020 (odovzdanie sa upresní, pravdepodobne 20.3.2020)

• Online výučba

• 13.3.2020

Žiaci budú v nasledujúcich dňoch dostávať zadania (napr. e-mailom, Edupage...) a výučba bude prebiehať diaľkovo! ZADANIE UROBIŤ MUSIA TAK, AKOBY BOLI V ŠKOLE. So svojím pedagógom komunikujú primárne e-mailom, prípadne telefonicky. V prípade, že sa k žiakovi zadanie na daný deň nedostane, je jeho povinnosťou vyzistiť si od spolužiakov a priamo nakontaktovať svojho triedneho učiteľa, učiteľa predmetu a majstra odborného výcviku. Toto nie sú prázdniny, výučba normálne prebieha, len musíme byť všetci doma izolovaní. Pre odovzdávanie praktických prác svojím pedagógom a majstrom odborného výcviku odporúčame používať http://drive.google.com (vytvoríte si tam zložku, ktorej odkaz na zdieľanie zašlete svojmu pedagógovi) - Pedagógovi bude stačiť kliknúť na odkaz, ktorý ste mu zaslali a hneď uvidí obsah zložky, ktorú ste mu zazdieľali. Vopred ďakujeme za bezproblémovú komunikáciu a prajeme si pevné zdravie.

• Prerušenie výučby

• 12.3.2020

Výučba na SOŠP je prerušená do 27. 3. 2020. Maturity sa presúvajú. Sledujte aj naše sociálne siete a web školy, kde vás budeme o všetkom informovať.

• Prerušenie výučby

• 8.3.2020

Z dôvodu prevencie sa ruší výučba na SOŠ Polygrafickej od 9.3.2020 do 13.3.2020. Žiaci nastupujú do školy 16.3. 2020. Zároveň prosíme žiakov aby sledovali školský web, kde vás o prípadných zmenách budeme informovať. Pedagogickí zamestnanci majú taktiež voľno, nepedagogickí zamestnanci prídu do práce normálne.

Žiaci ktorí praxujú vo firmách majú taktiež voľno. Žiaci ubytovaní na ŠI musia opustiť internát najneskôr do rána. V prípade ak sa už v ŠI nachádzajú, môžu na ňom prespať.

Ďakujeme za pochopenie

• Informácie pre rodičov

• 8.3.2020

Informácie pre rodičov, ako postupovať pri dávke ošetrovné v prípade podozrenia na koronavírus nájdete na stránke Sociálnej poisťovne a na stránke https://bratislavskykraj.sk/zamestnanie/ .

Odporúčame, ak je to možné, realizovať vyučovanie e-learningovou formou. Počas týchto dní je nevyhnutné dôsledne vydezinfikovať všetky priestory školských budov, aby sa tým eliminovalo šírenie nákazy.

Samozrejme, ostávajú v platnosti aj všetky predchádzajúce opatrenia a odporúčania.O ďalšom vývoji Vás budeme informovať.

Cieľom tohto usmernenia nie je vyvolávať paniku a znepokojenie, naopak, máme záujem na tom, aby sa predišlo šíreniu nákazy a aby sme ochránili nielen žiakov, ale aj zamestnancov našich škôl a školských zariadení.