• ISIC karty - prváci

• 20.8.2021

Žiaci, ktorí nastupujú v šk. roku 2021 / 2022 na SOŠ polygrafickú do prvého ročníka, si môžu od dňa 25.8.2021 (streda) od 8.00 do 12.00 hodiny vyzdvihnúť ISIC kartu v učebni 3127 u p. Duckého. Vyzdvihnutie kariet bude možné aj po začiatku školského roka. Zároveň prosíme žiakov aby si overili či je kartička pripravená pred jej prevzatím - na tel. 0249209235  alebo na maili ducky@polygraficka.sk

Od žiakov sa bude zároveň vyžadovať aj mailová adresa, prostredníctvom ktorej budú spúšťať programy z Adobe balíčka. Prosíme preto, aby boli žiaci pripravení túto informáciu podať pri preberaní ISIC karty.

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO – 2.9.2021 A 3.9.2021

• 19.8.2021

Riaditeľ školy týmto oznamuje, že v zmysle § 150 ods. 5 zákona NR SR č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov a § 3 ods. 10 Vyhlášky MŠ SR č. 231/2009 Z. . o podrobnostiach a organizácii školského roka, udeľuje na dni 2.– 3. septembra 2021 riaditeľské voľno z dôvodu meškania výmeny okien a stavebných prác na SOŠ polygrafickej zo strany zhotoviteľov.

• Odovzdávanie vysvedčení – 4. ročník

• 7.6.2021

10. 6. 2021 (štvrtok) o 8.30 hod.:
            Ing. Mularčíková,
             IV. G – učebňa 001
            Ing. Fialová, IV. GMA – učebňa 205

10. 6. 2021 (štvrtok) o 9.45 hod.:
            Mgr. art. Molnárová, IV. GMB – učebňa 205
            Mgr. Hudec,  IV.TMT – učebňa 123

Žiakom sa pri vstupe meria telesná teplota a musia mať ochranné rúška.

• Prolongácia čipu pre ISIC 2021/2022

• 4.6. 2021

Ak pokračuješ v štúdiu a chceš naďalej využívať svoj preukaz ako dopravnú kartu, zľavu využívanú v doprave prostredníctvom čipu si predĺžiš zaslaním SMS podľa nasledujúcich krokov:

1. Na číslo 8844 pošli SMS v tvare: TC medzera priezvisko medzera číslo čipu  (meno uvádzaj ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005).

1. Príde ti potvrdzujúca SMS, ktorá je spoplatnená sumou 3 €. Ostatné SMS sú bezplatné.
            2. Po prijatí potvrdzujúcej SMS  prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu (mapa je na www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predĺži platnosť zľavy na  dopravu na čipe preukazu.
          • Maturitná skúška z Anglického jazyka – jazyková úroveň B2

• 1.6.2021

Ústna forma internej časti maturitnej skúšky z Anglického jazyka na jazykovej úrovni B2 sa bude konať prezenčne v pondelok 7. júna 2021v utorok  8. júna 2021 od 8.00 hod. v učebni č. 123. Jednotlivým žiakom budú poslané pokyny a časové harmonogramy mailom a aj na EduPage.

• Oznam pre maturantov

• 18.5.2021

Vážení maturanti,

emailom Vám boli doručené výsledné známky na maturitnom vysvedčení v šk. roku 2020/2021 a zverejnené ich máte aj na EduPage. Ak so známkami súhlasíte, neposielajte obratom žiaden mail so súhlasným stanoviskom a nemusíte školu kontaktovať ani prostredníctvom EduPage.

V prípade, že nesúhlasíte s niektorou známkou, vlastnoručne podpísanú žiadosť o vykonanie ústnej formy internej časti maturitnej skúšky z tohto predmetu pošlite elektronicky najneskôr do 21. 5. 2021 na mail: kordosova@polygraficka.sk

Hodnotenie v tabuľke z anglického jazyka majú uvedené iba žiaci, ktorí maturujú na jazykovej úrovni B1. Žiaci, ktorí si zvolili jazykovú úroveň B2 a nesúhlasia s administratívnym vykonaním internej časti maturitnej skúšky na jazykovej úrovni B1, vykonajú ústnu formu internej časti maturitnej skúšky z anglického jazyka prezenčne podľa harmonogramu.

V prípade, že sa Vám známky na maturitnom vysvedčení nezobrazujú na EduPage a nebol Vám doručený ani email, urýchlene to oznámte na emailovú adresu kordosova@polygraficka.sk

• Návrat do školy - aktualizácia

• 15.5.2021

Žiaci, ktorí majú podľa platného rozvrhu ODV (Odborný výcvik) od 17.5.2021 do 21.5.2021, začínajú vyučovanie celý týždeň o 8.00. Všetko ostatné ostáva v platnosti.